SivriTech

Hakkımızda

SivriTech
Creative
Web Tasarım

2018 yılında web tasarım firmaları arasında hizmet vermeye başlayan firmamız takip eden yıllarda özel sektör, kamu kurumları, eğitim kurumları ve bir çok kişisel web site projesi ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.
Web yazılım ve web tasarım serüvenimize her geçen yıl kaliteden ödün vermeden teknolojiyi takip ederek yenilikleri sizlere sunmaya devam etmekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz web tasarım ve yazılım, web tabanlı iş yönetim sistemleri ve web uygulamaları alanında ilkeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

İş yönetim sistemlerimiz ile siz değerli müşterilerimize durmaksızın gerek yerinde gerek uzaktan destek ve hizmet taleplerini karşılayarak 7/24 hizmet vermekten onur duyuyoruz.

SivriTecj Web Tasarım olarak, Firmanızı dijital dünyaya taşıma yolunda merak ettiğiniz ve aklınıza takılan tüm detayları sorabilir, bir kahve içimi süresince planlayabilir, beklentilerinizi değerlendirip fikir alışverişinde bulunabiliriz.

Nasıl Çalışıyoruz

Araştırma

Araştırma

Proje hedeflerini, kullanıcıları ve gereksinimleri belirlemekteyiz.

Tasarım & Kodlama

Tasarım & Kodlama

Kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak üzere, kullanıcı dostu ve mobil uyumlu detaylı tasarımlar sunuyoruz

Test & Yayınlama

Test & Yayınlama

Kullanıcı testlerimizi yaptıktan sonra siteyi yayına alıyoruz.

Dijital varlığınızı güçlendirmek mi istiyorsunuz?

İletişime Geçin
SivriTech

SivriTech

Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri
İletişime Geç